Pełna oferta

STALKO sp. j. należy do solidnych i wiarygodnych Firm spedycyjno-transportowych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie dało nam ugruntowaną pozycję na rynku i sprawiło, że zaufało nam wiele firm.

Każdy klient otrzymuje dostosowaną do swoich potrzeb propozycję. Nasze usługi skierowane są do szerokiej grupy na rynku, której zależy na profesjonalnym i szybkim podejściu do zlecanego zadania. Decydując się z nami na współpracę, gwarantujemy ze strony zespołu błyskawiczną reakcję na zgłoszone zapotrzebowanie, niezależnie od pory dnia – 24 godziny na dobę.

Miesięcznie STALKO realizuje ok. 10 000 zleceń na różnych relacjach w kraju i zagranicą. STALKO wykorzystuje w swej działalności system wsparcia GPS, co w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi wspomaga nasze procesy logistyczne. Dysponujemy 90 własnymi ciągnikami siodłowymi głównie marki VOLVO przystosowanymi do naczep o ładowności do 24 ton, typu: plandeka, izoterma, chłodnia o dł. 13,6m, zabierające 33/34 palety i wysokości od 2,50m do 3,00m.

Realizujemy także przewozy ponad gabarytowe. Posiadamy podpisane stałe umowy z naszymi partnerami – przewoźnikami, którzy wspomagają nas w procesie realizacji Państwa zleceń.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi gałęziami naszej działalności:

STALKO Sp. j - materiały budowlane, spedycja i transportSkontaktuj się z nami:

ul. Poniatowskiego 65
05-220 Zielonka

tel.: 22 379 65 93
e-mail: biuro@grupastalko.pl

Polityka prywatności
Klauzula informacyjna

Przejdź do danych kontaktowych.                                                          Przejdź

© STALKO - All Rights Reserved