O firmie

Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. J. jest firmą specjalizującą się w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym, transporcie pasażerskim, sprzedaży materiałów budowlanych i artykułów metalowych.

W pionie spedycji pracuje ponad 70 spedytorów zatrudnionych w 9 oddziałach na terenie całego kraju. Zarządzamy taborem ponad 500 pojazdów i realizujemy ponad 10 000 zleceń miesięcznie. Dysponujemy 100 własnymi zestawami, w skład których wchodzą: naczepy, firanki, chłodnie, izotermy i cysterny do przewozu paliw płynnych i innych produktów chemicznych. Wykonujemy również przewozy ponadgabarytowe.

W transporcie pasażerskim naszą domeną są regularne linie autobusowe. Aktualnie obsługujemy kilkanaście własnych linii autobusowych na terenie Mazowsza. Oprócz tego świadczymy usługi przewozowe na lokalnych liniach komunikacyjnych jako operator ZTM w Warszawie.

Sprzedając materiały budowlane wyspecjalizowaliśmy się zarówno w obsłudze inwestycji wielkokubaturowych jak i indywidualnych, wykonywanych w różnych częściach naszego kraju.
Do dyspozycji naszych klientów pozostaje prężnie funkcjonujący Dział Handlowy dbający o odpowiedni dobór materiałów i technologii realizowanych inwestycji oraz Dział Logistyki nadzorujący czasy ich dostaw. W naszym sklepie w Zielonce prowadzimy detaliczną i hurtową sprzedaż materiałów budowlanych oraz artykułów metalowych.

Na terenie naszej firmy prowadzimy sprzedaż wyrobów hutniczych, której uzupełnieniem są unikatowe na rynku usługi: cięcia, wypalania (wypalarka CNC) oraz gięcia stali. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów zajmujemy się również przygotowaniem, na podstawie indywidualnych projektów, konstrukcyjnych elementów zbrojarskich, które to dostarczane są na place budów jako gotowe do montażu „figury".

Do Grupy Stalko należy największy w Warszawie market sieci PSB Mrówka (Park Handlowy Marywilska 44), który oferuje szeroki asortyment artykułów do wyposażenia domu i ogrodu. W sklepie znajdą Państwo punkt obsługi inwestycji (materiały budowlane i wyroby hutnicze), gdzie nasi Doradcy pomogą w doborze odpowiednej technologii i materiałów potrzebnych do jej poprawnego wykonania.

Prawie trzydziestoletnie doświadczenie dało nam ugruntowaną pozycję na rynku i pozwoliło zbudować długotrwałe i mocne relacje z wieloma kontrahentami. Nieprzerwanie od wielu lat należymy do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. Jesteśmy laureatem Diamentów Forbes i posiadamy certyfikat Rzetelności programu Rzetelna Firma.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i kontaktu z nami!

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

STALKO Sp. j - materiały budowlane, spedycja i transportSkontaktuj się z nami:

ul. Poniatowskiego 65
05-220 Zielonka

tel.: 22 379 65 93
e-mail: biuro@grupastalko.pl

Polityka prywatności
Klauzula informacyjna

Przejdź do danych kontaktowych.                                                          Przejdź

© STALKO - All Rights Reserved