Materiały budowlane

Historia sprzedaży materiałów budowlanych w naszej firmie sięga początku lat 90-tych, kiedy rozpoczynaliśmy działalność od sprzedaży wyrobów hutniczych. Od tego czasu sukcesywnie rozszerzaliśmy naszą bazę towarową o produkty markowych i uznanych producentów materiałów budowlanych, tak z kraju jak i z zagranicy.

Nowe tysiąclecie powitaliśmy z rozbudowaną bazą towarową i samochodową, w skład której wchodzi ponad 90 zestawów samochodowych o ładowności 24t, 6 zestawów z HDS oraz kilka pojazdów do przewozów drobnicowych.

Po przeszło 26 latach na rynku sprzedaży materiałów budowlanych wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze każdego rodzaju inwestycji. W naszym portfolio wykonawczym znajdziecie Państwo zrealizowane projekty, zarówno z sektora budownictwa jednorodzinnego, jak i wielkopowierzchniowe inwestycje, a co za tym idzie - wielomilionowe kontrakty, tak prywatnych, jak i publicznych inwestorów. Realizowaliśmy projekty w różnych częściach naszego kraju.

Do Państwa dyspozycji pozostaje codziennie prężnie funkcjonujący Dział Handlowy, który zadba o odpowiedni dobór materiałów, dokona wyliczeń i doradzi odpowiednie, zgodne ze sztuką budowlaną rozwiązania, które mogą mieć wpływ na ergonomię i koszty realizowanych kontraktów.

Nasz Dział Logistyki dba o sprawność i punktualność dostaw, których godziny każdorazowo uzgadniane są w trybie indywidualnych rozmów.

Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i współpracy!

STALKO Sp. j - materiały budowlane, spedycja i transportSkontaktuj się z nami:

ul. Poniatowskiego 65
05-220 Zielonka

tel.: 22 379 65 93
e-mail: biuro@grupastalko.pl

Polityka prywatności
Klauzula informacyjna

Przejdź do danych kontaktowych.                                                          Przejdź

© STALKO - All Rights Reserved