Aktualności

Stalko Złotym Płatnikiem 2018

Miło nam poinformować, że spółka Stalko Przybysz i Wspólnicy otrzymała certyfikat „Złoty Płatnik" 2018 Euler Hermes przyznawany za spełnianie najwyższych standardów płatniczych.

Program motywacyjny dla kierowców

Zapraszamy wszystkich kierowców do udziału w programie.

Mikołajkowy Trening Orłów Zielonka

Dwunastego grudnia 2018 roku, po południu, w Szkole Podstawowej nr 4 w Zielonce odbył się Mikołajkowy Trening drużyny UKS Orły Zielonka z rocznika 2008.

Sukces Orłów Zielonka

W miniony weekend odbyły się Klubowe Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej - turniej młodych, aspirujących piłkarzy z roczników 2007-2011. W tegorocznej edycji imprezy mieliśmy okazję wspierać zespół Orłów Zielonka.

STALKO sponsorem siatkarek AZS AWF Warszawa

Od bieżącego sezonu jesteśmy sponsorem siatkarek AZS AWF Warszawa. Zapewniając drużynie profesjonalny transport, pragniemy przyczyniać się do jej sukcesów i rozwoju na drodze sportowych wyzwań.

Rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej 2017 - Ossów

15.08.2017 odbyła się Rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej 1920. Z tej okazji już po raz kolejny firma Stalko Przybysz i Wspólnicy realizowała bezpłatne przejazdy zabytkowym autobusem Jelcz 043 na trasie Ossów-Wołomin, Wołomin-Ossów. Serdecznie wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę!

STALKO Sp. j - materiały budowlane, spedycja i transportSkontaktuj się z nami:

ul. Poniatowskiego 65
05-220 Zielonka

tel.: 22 379 65 93
e-mail: biuro@grupastalko.pl

Polityka prywatności
Klauzula informacyjna

Przejdź do danych kontaktowych.                                                          Przejdź

© STALKO - All Rights Reserved